Aquapark Suwałki- Warto wiedzieć…

Wybierając się do Aquaparku

Wybierając się do Aquaparku trzeba mieć ze sobą strój kąpielowy(Pamiętaj! Spodenki typu szorty nie są dozwolone!), ręcznik, klapki basenowe.

Dzieci do 3 lat mają wstęp wolny. Trzeba jednak pamiętać o zabraniu najmłodszym pociechom specjalnych pieluch do kąpieli.

 W saunach suchych, zgodnie z regulaminem, siadamy na ręcznikach.

*Wypożyczenie ręcznika (strefa sauny) – 5 zł

*Opłata za zgubienie lub zniszczenie ręcznika – 50 zł

Bilety

W suwalskim Aquaparku obowiązują bilety Normalne i Ulgowe, a także karnety. Tak by każdy mógł dobrać ofertę najdogodniejszą dla siebie. Opiekunom z dziećmi polecamy Bilety Rodzinne. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w Cenniku.

Uwaga! ulgi i promocje nie podlegają łączeniu! W przypadku istnienia możliwości skorzystania z więcej niż jednego rodzaju ulg lub promocji klient ma prawo wybrać jedną z nich.

Wyjątkiem jest rabat przy zakupie karty klienta, który nie pozbawia klienta możliwości skorzystania z ulg i promocji, a jest bonifikatą za zakup usług w formie przedpłaty.

Co dalej?

Po wykupieniu biletu w kasie otrzymujemy pasek transponderowy. Wybity jest na nim numer szafki. Przed wyjściem z szatni na teren pływalni należy sprawdzić, czy szafka została zamknięta. Za rzeczy pozostawione w szafkach otwartych lub nieprawidłowo zamkniętych oraz na terenie obiektu Aquapark nie odpowiada. Wychodząc z szatni należy pamiętać o zamknięciu szafki.

Klienci mogą również skorzystać z szafek depozytowych do bezpiecznego przechowywania wartościowych rzeczy znajdujących się w holu.

*Opłata za zgubienie lub zniszczenie transpondera Systemu Elektronicznej Identyfikacji Klienta – 35 zł

Czekamy na Ciebie

Aquapark czynny jest codziennie od godziny 6 rano do godziny 22.

Strefa saun na pierwszym piętrze czynna jest w godzinach od 14 do 22.W okresie letnim:  od 1 czerwca do 31 sierpnia strefa saun czynna jest w piątki, soboty, niedziele i święta. Sauny w strefie basenowej (na parterze Aquaparku) czynne są przez cały czas, od godziny 6 do 22.

W sesonie jesienno-zimowo-wiosennym : od września do końca maja strefa saun czynna jest codziennie od 14 do 22.

Przerwa w działaniu kas związana ze zmianą obsługi : od godziny 13.45 do 14.00


WARUNKI NA BASENIE
PARTNERZY SERWISU
MAPA STRONY
PROJEKT WSPIERAJĄ
Copyright © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: R&P New Media