Nowy regulamin konta klienta VIP
poniedziałek, 24 Październik 2016

Od dnia 2 listopada 2016 roku ulegają zmianie zasady korzystania z konta klienta VIP w Aquaparku w Suwałkach.

Wprowadzenie zmian jest wynikiem uwzględnienia sygnałów od naszych Klientów. Karta klienta VIP na dotychczasowych zasadach nie cieszyła się dużą popularnością, pomimo bardzo dużego rabatu ( 50% ) na usługi Aquaparku. Wg opinii wielu naszych klientów główną przyczyną tego stanu rzeczy było ograniczenie ilości osób korzystających z karty VIP do 1 – wyłącznie właściciela tej karty. Nowe zasady pozwalają właścicielowi na wprowadzenie ze sobą 1 lub 2 osób, które również będą mogły skorzystać z kwoty i rabatu na koncie właściciela. Nowy regulamin zmieni rabat na koncie VIP na 40% i kwotę doładowania na 900 zł, co równoważne jest z kwotą 1500zł do wykorzystania. Okres ważności doładowania wynosi nadal 500 dni.

Klientom, którzy są już posiadaczami karty VIP, dajemy możliwość wyboru: pozostania przy  dotychczasowych zasadach ( jeżeli nie odpowiadają im nowe zasady ) lub zmiany na nowe zasady korzystania z karty VIP. Prosimy o przekazanie decyzji obsłudze kas przy najbliższej okazji.

Załącznik: Regulamin karty VIP

Przypominamy , że rabaty i ulgi nie podlegają kumulacji, czyli np. osoba korzystająca z ulg karty Suwalskiej Rodziny Plus (Karty Dużej Rodziny) może korzystać z kwoty na karcie klienta Aquaparku (zwykłej lub VIP) ale bez dodatkowego rabatu. Analogicznie jest dla wejść Senior 60+.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!WARUNKI NA BASENIE
PARTNERZY SERWISU
MAPA STRONY
PROJEKT WSPIERAJĄ
Copyright © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: R&P New Media