Aquapark Suwałki – Kompleks saun

Kompleks saun

Oprócz wszelkich atrakcji związanych z wodą Aquapark Suwałki zaprasza do korzystania z atrakcyjnej oferty strefy saun.

Na I piętrze znajduje się kompleks łaźni, w której goście mogą korzystać z unikalnych form rekreacji.

Pobyt w strefie sauny jest niezastąpionym środkiem na poprawę samopoczucia. Kąpiel termiczna w saunie pobudza przemianę materii oczyszcza skórę, rozluźnia i orzeźwia.

Przypominamy, że w saunach suchych siadamy na ręcznikach.

Rzymska łaźni parowa

W niezwykle przyjemnym dla ciała miejscu, jakim jest łaźnia parowa, mamy do czynienia z dużą wilgotnością oraz łagodną temperaturą powietrza ok. 42-45°C. W takich warunkach nasza skóra najlepiej odpoczywa; łagodne działanie temperatury oraz wysoka wilgotność powoduje otwieranie się porów w skórze oraz usuwanie nagromadzonych w niej toksyn, dodatkowo ciepło działa ogólnie na organizm, rozluźniając mięśnie i pobudzając krążenie.

Sauna fińska

Saunę fińską cechuje wysoka temperatura ok. 80-100°C oraz minimalna wilgotność ok. 5-15%. Proces naprzemiennego ogrzewania i schładzanie ciała powoduje wzmocnienie układu odpornościowego organizmu. Podczas pocenia pozbywamy się nagromadzonych w organizmie toksyn, a wysoka temperatura dobroczynnie wpływa na stres i zmęczenie. Dodatkową atrakcją są seanse z olejkami eterycznymi.

Saunarium

Sanarium to łagodna wersja tradycyjnej sauny fińskiej z tą dużą różnicą, iż w Sanarium panują odpowiednio niższa temperatura, 55-60C oraz wilgotność 50-60%. Łagodne warunki powodują, iż kąpiel w Sanarium można przedłużyć do 30 min, jednak z zachowaniem przerw na odpoczynek oraz schładzania ciała. Kąpiel w Sanarium chroni serce i układ krążenia.

Sauna na podczerwień

Sesja w saunie odbywa się w temperaturze od 25 do 60°C – dzięki czemu możemy w niej przebywać nawet od 20 do 30 minut, promienie podczerwone nagrzewają nasze ciało do 4,5 cm w głąb, następuje intensywne pocenie się. Podczas jednej sesji spalamy do 900 kalorii (odpowiednik 10 km biegu) skóra zostaje oczyszczona z toksyn i ma ładniejszy wygląd wyraźna redukcja cellulitu.

Cennik


WARUNKI NA BASENIE
PARTNERZY SERWISU
MAPA STRONY
PROJEKT WSPIERAJĄ
Copyright © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: R&P New Media