Aquapark Suwałki – Grota solna

Ściany niewielkiego pomieszczenia wyłożone są solą jodowo-bromową z kopalni soli w Bochni.

Panujący w grocie solnej mikroklimat przypomina ten, który mamy nad morzem. Podobnie też działa na nasz organizm. Czyste, zjonizowane dzięki soli, powietrze odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób.

    Polecamy w szczególności!

  • w okresie jesienno-zimowym, kiedy narażeni jesteśmy na infekcje, będzie to korzystne nie tylko dla skołatanych nerwów, ale i dla zdrowia
  • dla kobiet w ciąży. Wdychane pierwiastki lekko obniżają ciśnienie, sól pochłania nadmiar wody z opuchniętych kończyn, a przyjemna muzyka i szum fal uspokajają mamę i dziecko.

Wizyta w grocie nie zastąpi co prawda spaceru nad morzem, ale to dobry sposób na szybki relaks po wyjściu z pracy czy nawet w środku pełnego obowiązków dnia. Kojąca muzyka, świergot ptaków, szum wody spływającej po kamieniach, baśniowy wystrój – ciało odpręża się, a umysł wycisza. Pobyt w grocie solnej to rozkosz dla zmysłów. Komfort zapewniają wygodne fotele i łagodne oświetlenie.

Seanse rozpoczynają się 15 minut po pełnej godzinie. W pomieszczeniu są koce, dostaniesz ochraniacze na nogi. Możesz też wejść do groty w skarpetkach.

Cennik


WARUNKI NA BASENIE
PARTNERZY SERWISU
MAPA STRONY
PROJEKT WSPIERAJĄ
Copyright © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: R&P New Media