Aquapark Suwałki – Basen rekreacyjny

To miejsce dla osób, które chcą zarówno odpocząć jak i przyjemnie spędzić czas. Nasz basen rekreacyjny jest o zróżnicowanych kształtach i głębokości , więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Miłośnikom wrażeń polecamy zjeżdżalnię rurową wewnętrzną o długości 56m oraz dwie zjeżdżalnie rurowe zewnętrzne o długości powyżej 100m. Zjeżdżalnie mają liczne zakręty, więc osoby, dla których liczy się wysoki poziom adrenaliny na pewno będą zadowolone!

Mniej odważnym, ale także głodnym wrażeń polecamy otwartą zjeżdżalnię rodzinną i sztuczną rzekę.

Osobom liczącym na relaks i chwile spokoju polecamy leżanki z masażem podwodnym oraz masaże podwodne w ścianach bocznych.

Dla poprawienia krążenia krwi, rozluźnienia wszystkich partii ciała polecamy bicze wodne, kaskadę wodną, gejzery, parasol wodny , prąd 2dyszowy i 3 whirpoole (na 5 osób każdy). Cały ten kompleks sprawi, że nasze ciało nie tylko będzie odprężone ale także zapewni zrelaksowaną duszę. Po takiej serii zabiegów wodnych każdy z nas wyjdzie z uśmiechem na twarzy.

Relaks w naszym Aquaparku nie ma końca więc dodatkowo zaprojektowano dostępny bezpośrednio z części basenowej aneks saunowy składający się z : sauny suchej, mokrej, wypożyczalni oraz części sanitarnej i technicznej.

Aby połączyć przyjemne z pożytecznym- basen rekreacyjny został bezpośrednio połączony z basenem do nauki pływania o głębokości 1.35m.

To jednak nie koniec naszych atrakcji! Do wodnych harców zapraszamy również rodziców ze swoimi pociechami. Basen rekreacyjny to miejsce przyjazne dla najmłodszych. Specjalnie dla nich powstał brodzik z grzybkiem i jeżem wodnym. Wszystko znajduje się w kompleksie rekreacyjnym, więc dorośli mają czas na chwile relaksu a dzieci na zabawę.

Cennik


WARUNKI NA BASENIE
PARTNERZY SERWISU
MAPA STRONY
PROJEKT WSPIERAJĄ
Copyright © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: R&P New Media